2 ważne zwycięstwa.

• autor: JaxTeller, 2014-06-09 10:05

W 19 i 20 kolejce Lubelskiej B Klasy, piłkarze LKS-u Biskupice pokonali dwie drużyny z czoła tabeli. W dzień dziecka wyjechali z 3 punktami z boiska vice-lidera po wygraniu derbowego meczu z Oleśnikami 3:4 (1:3)

Bramki dla LKS-u zdobyli : Maciej Jarosz, Jarosław Pietraś i Jacek Kochalski

W niedzielę 8 czerwca natomiast, na własnym boisku ograli

Granit II Bychawa 2:0 (0:0)

Bramki dla LKS-u zdobyli: Jarosław Pietraś oraz Jacek Kochalski

W następną niedzielę, 15 czerwca, podopieczni Tomasza Pędzisza podejmą na wyjeździe drużynę Roztocze Batorz.

Mecz 2014-06-15, 13:00

herb Roztocze Batorz 2:4 herb LKS Biskupice
Roztocze Batorz   LKS Biskupice

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Kolejne Zwycięstwo u Siebie !

• autor: JaxTeller, 2014-05-20 15:56

Zawodnicy LKS Biskupice pokonali Perłę Rudnik 3 - 1 .

Bramki dla LKS-u zdobyli : Jarosław Pietraś (dwie) i Jacek Kochalski

Już  w następną niedzielę zawodnicy prowadzeni przez Tomasza Pędzisza pojadą do Rybczewic na spotkanie z liderem B-klasy-Viktorią .

Po walce remis w Dębinie.

• autor: JaxTeller, 2014-04-16 15:52

W swoim pierwszym meczu w rundzie wiosennej LKS Biskupice zremisowali 5-5 z KS Dębina.

Bramki dla naszego zespołu strzelali Maciej Jarosz 3, Mateusz Czarnota i Arkadiusz Andruszak.

Zapraszamy wszystkich w sobotę na mecz 13 kolejki B-Klasy z Krzczonovia Krzczonów

Zaczynamy rundę wiosenną !

• autor: JaxTeller, 2014-04-08 13:37

LKS Biskupice przystępuje do rundy wiosennej !

Zawodnicy LKS-u swój pierwszy mecz w rundzie rewanżowej zagrają na wyjeździe. Przeciwnikiem będzie KS Dębina. W pierwszym meczu tych drużyn Biskupice okazały się lepsze od gości i wygrali 2-1. Do bramki dwukrotnie w tamtym meczu trafił nieobecny już Michał Szymczyk. Miejmy nadzieję że i tym razem zespół z Biskupic zdobędzie komplet punktów i licznik z oczkami zacznie rosnąć z kolejki na kolejkę.

Do zespołu dołączył Jarosław Pietraś. W poprzednim sezonie był najskuteczniejszym zawodnikiem czarno-zielonych. Po rundzie spędzonej w Turze Milejów zawodnik wraca do LKS-u. Wzmocnieniem jest również Robert Haczkur. Zawodnik występował w Oleśni Oleśniki ale postanowił zasilić zespół Tomasza Pędzisz.

Pozostali zawodnicy którzy przybyli do Biskupic to Marcin Hanowski ,Jacek Kochalski , Wojciech Chmiel.

Zaczynamy !

• autor: JaxTeller, 2014-02-14 18:54

ZACZYNAMY !

JUTRO O GODZINIE 14:30 LKS BISKUPICE ZAGRA PIERWSZY MECZ KONTROLNY Z DRUŻYNĄ HURAGANU SIOSTRZYTÓW.SPOTKANIE ZOSTANIE ROZEGRANE NA BOISKU W SIOSTRZYTOWIE !

DO GÓRY ŁEB !

Wesołych Świąt !

• autor: JaxTeller, 2013-12-22 14:22

Dla wszystkich lubiących , kibicujących ,obserwujących i grających!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wam zdrowych i wesołych Świąt, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół, wystrzałowego Sylwestra a w Nowym Roku przeżywania razem z nami meczy LKS-u!