Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsza wygrana w sezonie

• autor: JaxTeller, 2012-05-06 18:29

Po przegranym 2:1 meczu z Victorią Rybczewice 29.04.2012r  przyszedł czas na rozegranie kolejnego meczu na własnym boisku. Tym razem piłkarze LKSu podejmowali Piotrcovię Piotrków.

Od pierwszego gwizdka to właśnie zawodnicy Biskupic przeważali na boisku. Już w pierwszej akcji stworzyli zagrożenie bramce gości, lecz zabrakło szczęścia. W miarę upływu czasu gra się wyrównywała, ale to Biskupice miały więcej okazji do zdobycia gola. Do przerwy obie drużyny starały się uzyskać prowadzenie, lecz bezskutecznie.

Na drugą połowę gospodarze wybiegli w niezmienionym składzie i po ok. 20 minutach od jej rozpoczęcia Kowal po pięknej akcji miał przed sobą jedynie bramkarza i zachowując się jak rasowy napastnik zdobył pierwszą bramkę dla Biskupic. W świetnej dyspozycji była także obrona LKSu, która bardzo skutecznie odpierała ataki Piotrkowa. Goście mieli kilka okazji na zdobycie bramki, głównie przy stałych fragmentach gry, ale ich próby były bezskuteczne. W 80 minucie po rzucie rożnym gospodarze błyskawicznie ruszyli z kontrą, Kowal prostopadle podał piłkę do M. Bednarczyka a ten pięknym strzałem na długi słupek zdobył drugą bramkę. Do samego końca Biskupice starali się dobić przeciwników, lecz wynik się już nie zmienił.

Po meczu Piotrcovia chciała sprawdzić zawodników Biskupic, sugerując oszustwo w postaci gry niezgłoszonego do rozgrywek zawodnika. Zachowanie piłkarzy i zarządu drużyny gości było skandaliczne. Liczne wyzwiska pod kątem prezesa oraz zawodników LKSu i ich rodzin doprowadziły do dużej kłótni. Na ich nieszczęście wszystko było zgodne z protokołem. Piłkarze z Piotrkowa nie zachowując resztek własnego honoru zeszli z boiska wykrzykując różne wyzwiska pod kątem zebranych piłkarzy i kibiców.