LKS Biskupice 1:3 Granit II Bychawa

• autor: JaxTeller, 2012-10-01 20:46

Dla piłkarzy z Biskupic mecz rozpoczął się bardzo pechowo.

Dla piłkarzy z Biskupic mecz rozpoczął się bardzo pechowo. Już w 2 minucie po fatalnym błędzie obrońców padła pierwsza bramka dla gości. Chwilę po wznowieniu gry pod polem karnym Granitu II Bychawa zamieszał Mateusz Czarnota, lecz nie udało mu się oddać strzału na bramkę. Gra gospodarzy była bardzo chaotyczna, przez większość pierwszej połowy zawodnicy LKSu musieli odpierać ciągłe ataki przeciwników, sporadycznie przeprowadzając akcje ofensywne, które były skutecznie zatrzymywane przez świetnie spisującą się obronę gości. W 22 minucie meczu, gdy gra zaczęła się wyrównywać napastnik Granitu II po otrzymaniu prostopadłego podania wyprzedził obrońców Biskupic i skierował piłkę do bramki.

W dalszej części pierwszej połowy bramkę kontaktową dwukrotnie mógł zdobyć Damian Kowalski popisując się świetnymi strzałami z rzutów wolnych lecz bramkarz drużyny gości był tego dnia w fantastycznej formie.

W przerwie meczu Dawida Zawadę zmienił Mateusz Bednarczyk.

Od początku drugiej części gry zawodnicy LKSu Biskupice ruszyli do ataku. Już po 5 minutach od jej rozpoczęcia Krzysztof Czułczyński przerzucił piłkę nad obrońcami Granitu II Bychawa do Rafała Muzyki, który szybkim rajdem w pole karne i oddaniem silnego strzału z 11 metra pod poprzeczkę pewnie pokonał bramkarza gości, zdobywając bramkę kontaktową. W tej samej minucie boisko z powodu kontuzji opuścić musiał Mateusz Czarnota, którego zastąpił Albert Świeca.

Szczęście zawodników gospodarzy nie trwało jednak długo, gdyż w zamieszaniu powstałym pod bramką Marcina Głażewskiego w 56 minucie i kolejnym błędzie obrony wynik podwyższył zawodnik Granitu II.

Piłkarze LKSu Biskupice do końca meczu bezskutecznie usiłowali zdobyć kolejną bramkę kontaktową. Świetną grą w środku pola popisywał się Kamil Stasicki, który tego dnia pokazał się ze swojej najlepszej strony lecz przy świetnej dyspozycji obrońców Granitu II Bychawa jego wysiłki na nic się nie zdały.

W 75 minucie meczu kontuzji doznali Łukasz Dudek, którego zmiennikiem był Daniel Reszel oraz Rafał Muzyka, który postanowił musiał dokończyć mecz lecz ból nie pozwolił mu więcej zagrozić bramce przeciwników.

LKS Biskupice - Granit II Bychawa 1:3 (0:2)

Bramki:

0:1 - Granit II Bychawa - 2'
0:2 - Granit II Bychawa - 22'
1:2 - Rafał Muzyka - 50' (asysta - Krzysztof Czułczyński)
1:3 - Granit II Bychawa - 56'

Żółte Kartki:
Rafał Muzyka

autor: ~kibbbbbb 2012-10-01 21:18:06

avatar wynik nie odzwierciedla tego co było na boisku. druga polowa zdecydowanie bardzo dobra. wymagajacy przciwnik. ale mimo brawo chlopaki

autor: JaxTeller 2012-10-02 17:43:58

Profil JaxTeller w Futbolowo Zabrakło nam ataku. Po tym jak Mateusz musiał zejść Rafał grał praktycznie sam w dodatku też z kontuzją... Same nieszczęścia się czepiają tych napastników ostatnio.

autor: ~anonim 2012-10-02 18:04:15

avatar to niech dzadzą sobie spokój z piłka

autor: ~marcin 2012-10-02 21:47:22

avatar a mi sie wydaje ze sam kamil w srodku to malo