Śnieżny remis z Siostrzytowem

• autor: phoxx, 2009-03-08 16:12
Pierwszy mecz przygotowawczy toczył się w trudnych zimowych warunkach. Sparing był podzielony na trzy 30-minutowe części. Wynik otworzył Maciek Jarosz po podaniu od Grześka Krysy. Na 2:0 mógł podwyższyć Bartek Lipa, ale piłka odbiła się od śniegu i przetoczyła obok słupka. Goście wyrównali stan meczu po rzucie rożnym. Mimo opieki trzech naszych obrońców, zawodnik Huraganu w ekwilibrystyczny sposób pewnie trafił do siatki. Gola na 2:1 również po rzucie rożnym, zdobył Maciek Jarosz.
Drugą część meczu zdominowali goście. Z wyniku 2:1 zrobiło się 2:4. Pod koniec meczu gospodarze ruszyli do odrabiania strat. Bramkę kontaktową zdobył Michał Futa. W tej akcji chciał chyba dośrodkować, ale wrzutka wpadła bramkarzowi za kołnierz. Wynik ustalił Maciek, z bliska zamykając ładne dośrodkowanie Grześka Walachniewicza.
  W trudnych warunkach w zespole gospodarzy wyróżniał się Piotr Kalita. Dobrze spisywał się w kryciu szybkiego zawodnika rywali. Gospodarze grali w następującym ustawieniu:

LKS Biskupice - Huragan Siostrzytów 4:4 (2:1, 2:4, 4:4)

Animacja pokazuje najpierw skład w pierwszej części meczu, potem w drugiej itd. Pierwszy mecz w barwach LKS Biskupice rozegrali Kamil Stasicki, Łukasz Dudek oraz Michał Futa.

autor: wookash 2009-03-08 19:24:07

Profil wookash w Futbolowo Gry nie widziałem ale jeśli 1 część meczu wygrywa się z drużyną z wyższej klasy oraz  z wyniku 2:4 można doprowadzić w końcówce do remisu i to na początku okresu przygotowawczego, to dobry prognostyk :)

autor: ~Przemek 2009-03-08 20:56:50

avatar Pod koniec się lepiej grało bo śnieg był bardziej ubity. A drużyny z A klasy nie są takie mocne, z Trawnikami się nie raz wygrywało na turniejach.

autor: Pawelll20 2009-03-08 21:29:53

Profil Pawelll20 w Futbolowo Gdyby mecz był rozgrywany w normalnych warunkach pogodowych to mieli byśmy większą szanse na wygranie tego meczu, ale remis z zespołem z wyższej ligi to też dobre osiągnięcie jak na pierwszy sparing w tym roku.

autor: ~anonim 2009-03-09 01:04:07

avatar ciezko sie biega w taka pogode no i nie mozna za wiele wymagac mam nadzieje ze to moje przelamanie jeszcze sie poprawi w lidze i kolejny razxpobije rekord zdobytych bramek no ale nie jest wazne kto strzela wazny jest wynik !!!!!!

autor: ~MANUTD10 2009-03-10 23:29:52

avatar PANOWIE PO PIERWSZYM MECZU PRZYGOTOWAWCZYM I W TAK FATALNYCH WARUNKACH NE MA SENSU GDYBAC!!! MACIE SPORO NOWYCH ZAWODNIKÓW I MUSICIE SIE ZGRAC. SIOSTRZYTÓW MA  KADRE TAK WĄSKĄ JAK KLATA MAŁYSZA. ONI GRAJĄ ZE SOBĄ OD KILKU SEZONÓW. ZAGRACIE KILKA MECZY W NORMALNYCH WARUNKACH I WSZYSTKO BEDZIE JASNE... MAM NADZIEJE ZE ZLEJECIE WSZYSTKIE TEAMY Z GMINY A KACZENCÓW TO Z 10-0