Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wysoka wygrana z Krzczonovią

• autor: phoxx, 2009-03-15 16:05
  Mecz odbył się przy sprzyjającej wiosennej pogodzie. Od początku spotkania do sytuacji zaczęli dochodzić gospodarze. Pierwszą szansę, po podaniu od brata Grzegorza, miał Przemek Krysa. Strzał był celny, ale prosto w bramkarza. Po chwili dogranie z prawej strony od P.Krysy, na gola mógł zamienić Łukasz Dudek, lecz strzelił tuż obok słupka. Co nie udało się z prawej, wyszło z lewej. W 10' minucie podanie Michała Futy celnym uderzeniem wykończył Maciej Jarosz..
   Bramkę na 2:0 po zespołowej akcji,  zdobył grający na lewej stronie Futa. Asystę zaliczył Wodzyński. W 37' minucie było już 3:0. Drogę do bramki prostopadłym podaniem otworzył P.Krysa, a Łukasz Dudek nie zmarnował okazji.

W pierwszej połowie wynik podwyższyć mogli Maciej Jarosz i Kamil Stasicki. Pierwszy z nich nie wykorzystał okazji sam na sam, drugi strzelał groźnie głową po rzucie rożnym.

Krzczonovia w pierwszej części meczu zaprezentowała się słabo, właściwie nie stwarzając zagrożenia pod bramką Biskupic. Goście dochodzili do pola karnego, ale ich akcje były skutecznie przerywane przez obrońców.

W przerwie meczu doszło do kilku zmian. Łukasza Dudka zastąpił Grzegorz Walachniewicz, za Pawła Wodzyńskiego wszedł Krzysztof Dudek. Na lewą pomoc przeszedł Paweł Łukaszuk (zmienił Futę), na obronie zastąpił go Nowak.

Gospodarze spokojnie kontrolowali przebieg spotkania, Krzczonovia nie przejawiała większej ochoty do gry. W 65' min. obrońcom uciekł napastnik gości, ale powrót Łukaszuka zapobiegł bramce. Na 4:0  w 67" min. po wymianie piłki z Grzegorzem Walachniewiczem, i po rajdzie przez pół boiska, podwyższył Paweł Łukaszuk. Piątą bramkę zdobył, chwilę po wejściu na boisko, Kamil Parysz. Asystentem był Grzegorz Krysa. Goście strzelili honorową bramkę 10 minut przed końcem spotkania.

Krzczonovia to zespół aspirujący do awansu, zajmujący obecnie drugie miejsce w tabeli.