Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Czwartkowe granie

• autor: phoxx, 2009-04-08 23:37
Na najbliższym treningu w czwartek o 18:00 odbędzie się gierka na całym boisku. Juniorzy przeciwko seniorom. Chcemy zacząć o 18:00, żeby zagrać dwie połowy zanim zrobi się ciemno. Powiadomcie wszystkich, jeżeli ktoś nie może niech napisze w komentarzu. Zagramy w złotych strojach.

• Komentarzy [6]
  • czytano: [409]

autor: ~Przemek 2009-04-08 18:47:10

avatar Przychodzimy wcześniej, na 17:30, zanim się siatki założy minie trochę czasu

autor: ~Erwin 28 2009-04-08 23:00:17

avatar a tak odbiegając od tematu można by zrobic najlepszych strzelcow z juniorów :D

autor: ~Przemek 2009-04-08 23:33:24

avatar Zrobię ale nie mam takich danych. jak znacie swoje wyniki i wszystkich strzelców to niech mi ktoś poda na gg, albo na treningu

autor: ~sparing 2009-04-10 16:23:22

avatar Seniorzy wygrali (chyba 8-1) bramki, Grzesiek Krysa, Łukasz Dudek, Dynia, Paweł Łukaszuk, Bartek Lipa, i resztę Maciek

autor: ~anonim 2009-04-10 21:43:23

avatar nie chyba tylko napewno 8-1 ale coto za rywal poczkamy na lige to zobaczymy co z was za ekipa:-)

autor: ~Przemek 2009-04-11 17:20:41

avatar To był trening, nawet dobrze to wyglądało, tylko znów w drugiej połowie na kilkanaście minut było trzech napastników, jak w lidze wcześniej