Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Juniorzy wygrali 9:3

• autor: PM/phoxx , 2009-04-20 09:46
Juniorzy LKS Biskupice wygrali swój pierwszy mecz w lidze. Bez problemu uporali się z gośćmi z Dysu, którzy cały mecz grali w dziewiątkę. ...
Najpierw bramkę zdobył Dys. Po błędzie obrońców i bramkarza który podczas zamieszania wykopał piłkę prosto w napastnika  a ten strzelił w środek pustej bramki. Kilka minut później po rzucie rożnym doszło do zamieszania w polu karnym. Krystian Kierepka z bliska wepchnął piłkę do bramki.

W 35' min stoper Krzysztof Hanc przeszedł całe boisko z piłką i lekkim technicznym strzałem z lini pola karnego strzelił gola. Pod koniec pierwszej połowy Patryk Misiak odebrał piłkę obrońcy DKS przy lini autowej, następnie sprytnie kiwnął drugiego obrońcę, przyspieszył i strzelił obok bramkarza. Do przerwy było 3:1.

Mecz w drugiej połowie był jednostronny, gra toczyła się głównie na połowie Dysu.

Po przerwie po długim dośrodkowaniu obrońca DKS strzelił samobója. Goście zdobyli potem bramkę na 4:2.
Na 5:2 podwyższył strzałem z bliska Patryk Misiak. Swoją drugą bramkę w zamieszaniu podbramkowym zdobył Krystian Kierepka - 6:2. Następną bramkę zdobył Dariusz Chudzik, po akcji rozpoczętej przez Patryka Misiaka. Ten ostatni miał strzelać jednak Darek ubiegł go i z małej odległości strzelił gola. Ósmą bramkę, a swoją trzecią w meczu zdobył Patryk Misiak, sytuację wypracował mu Dariusz Chudzik. Goście strzelili swojego trzeciego gola 10' min przed końcem meczu. Chwilę później po samotnym rajdzie w polu karnym znalazł się Tomek Futa, który bez najmniejszych problemów pokonał bramkarza i zdobył swoją pierwszą bramkę w meczu.

LKS BISKUPICE - DKS DYS 9:3 (3:1)
P.Misiak 3, Kierepka 2, Hanc, Chudzik, T.Futa, samobójczy

LKS BISKUPICE: Kamil Tobiasz - Krzysztof Misiak, Krzysztof Hanc, Eryk Baltyn, Jakub Szulc - Mirosław Futa, Łukasz Lichowski, Tomasz Futa, Krystian Kierepka - Patryk Misiak, Dariusz Chudzik