Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Juniorzy: Victoria - LKS Biskupice 3:2

• autor: phoxx, 2009-04-27 09:20

Przez pierwszą połowę przy piłce częściej utrzymywali się gospodarze. Strzelali na bramkę Biskupic wiele razy, lecz bramkarz nie dawał za wygraną i bronił wszystkie strzały na bramkę. Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy polowy po długim utrzymywaniu się przy piłce drużynie z Rybczewic udało się strzelić na 1:0. ...

W drugiej połowie gra się wyrównała. W 50 minucie meczu gospodarze podwyższyli wynik na  2:0 a chwilę później Patryk Misiak po podaniu od Łukasza Lichowskiego przerzucił bramkarza i strzelił kontaktową bramkę.

W 75 min bramkarz Biskupic faulował napastnika Rybczewic i sędzia podyktował rzut karny. Piękna obroną popisał się bramkarz LKS, lecz napastnik dobił i strzelił gola na 3:1.

5 minut przed końcem meczu sędzia podyktował rzut karny dla Biskupic. Strzelał Eryk Baltyn. Bramkarz Victorii również wybronił strzał... Eryk dobiił i zmienił wynik na 3:2. Do końca spotkania częściej atakowali goście lecz nie udało doprowadzić do remisu. Mecz zakończył się wynikiem 3:2