LKS BISKUPICE - AVENIR II JABŁONNA 2:1

• autor: phoxx, 2009-05-03 19:00
Z konieczności w pierwszym składzie z braku kilku zawodników zagrał trener Leszek Kowalski. Pierwsze pół godziny meczu były wyrównane. W pierwszej minucie Maciej Jarosz rzutem z autu dostrzegł Łukaszuka w polu karnym, ale ten nie trafił dobrze głową. Goście stworzyli groźniejszą sytuację. Po akcji prawą stroną i dośrodkowaniu główkował napastnik Aveniru, piłka odbiła się od ziemi i przeleciała nad poprzeczką. ...
W 15' min. Michał Futa próbował pokonać bramkarza Aveniru strzałem z dystansu, ale ten obronił bezproblemowo. Z lewej strony z  rzutów wolnych próbował dogrywać do kolegów Bartek Lipa, lecz obrona przeciwnika dobrze przecinała wrzutki.

15 minut przed końcem pierwszej połowy gospodarze bardziej poukładali grę. Najlepszą okazję dla Biskupic miał Paweł Łukaszuk. Był na 20 metrze od bramki, bramkarz Aveniru zdecydował się niepotrzebnie wyjść, ale strzał był zbyt lekki, obrońcy wybili piłkę sprzed linii.

Po przerwie po zespołowej akcji, i podaniu piłki od Maćka Jarosza stuprocentową okazję z bliska zmarnował Przemysław Krysa.

W 59 minucie padła bramka na 1:0. Po wrzucie piłki z autu na linii pola karnego piłkę otrzymał Przemysław Krysa. Przełożył sobie na lewą nogę i dośrodkował mocno na drugą stronę pola karnego. Piłkę przyjął Łukasz Dudek, i słabszą lewą nogą strzelił mocno do siatki. Z jego pięciu bramek w tej rundzie aż trzy padły po uderzeniach lewą nogą.

Na początku drugiej połowy Paweł Łukaszuk krzywo stanął, po czym poczuł ból nogi ale grał dalej. Po 10 min zawodnik gości sfaulował go, skutkiem wejścia było naciągniecie pachwiny co uniemożliwiło dalszą grę. W 65' min. musiał opuścić boisko, w jego miejsce wszedł Dariusz Chudzik.

W 72' min. swoją drugą bramkę w meczu zdobył Dudek. Rzut wolny z 30 metra wykonał Michał Futa. Goście zastawili nieudaną pułapkę ofsajdową, Łukasz doszedł do piłki, wyprzedził bramkarza i strzelił do pustej bramki.

W ciągu kilku minut dwie akcje prawą stroną przeprowadził Przemysław Krysa. Po minięciu dwóch rywali, wyłożył piłkę do brata ale do gola zabrakło kilkunastu centymetrów. W 79' min. szybki kontratak gości doprowadził do błędu naszą defensywę. W środku pola na 16 metrze zostało trzech wolnych zawodników drużyny przeciwnej, jeden z nich mocnym strzałem nie dał szans obrony Sierpniowi.

LKS BISKUPICE - AVENIR II JABŁONNA 2:1  (0:0)
Ł.Dudek (59,72) - P.Sałek (79)

LKS BISKUPICE  :

Avenir II Jabłonna: Mieszko Majewski - Mariusz Majewski, J.Majewski, Kardaś, P.Chudzik, Skrzypek, Łukasik, Gutek, Sałek, Marczak, Polak

autor: elohim174 2009-05-04 21:01:33

Profil elohim174 w Futbolowo no to teraz aby pokonać lidera a Mila Turka przegrywa z Jabłonną i 3 miejsce :D

autor: ~anonim 2009-05-04 21:33:14

avatar pomarzyc dobra zecz pajace - ip: 83.20.187.192

autor: ~anonim 2009-05-05 09:32:44

avatar Nasutów to solidna drużyna, ma dobrego napastnika (Berej), są skuteczni. Ale nie dominują nad przeciwnikiem, piłki rozgrywać nie potrafią. grają bardziej z kontry. W 11 jest to zespół do ogrania - pozostaje pytanie czy awans jest już "przyklepany"

autor: ~jakub88 2009-05-05 17:32:16

avatar Nasutów można spokojnie ograć, a i my w Jabłonnie postaramy sie o 3 pkt. powodzenia.

autor: ~Kibic 2009-05-06 11:47:54

avatar Nasutów jest do ogrania... ostatni mecz z DOrohucza grali i nie zagrali najepiej iz dorohucza gorzej