Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS BISKUPICE - KRZCZONOVIA 4:2 (2:0)

• autor: phoxx, 2009-05-24 20:11
Mecz ułożył się znakomicie dla gospodarzy. Już w pierwszych minutach zdobyli prowadzenie. Przed polem karnym faulowany był Łukasz Dudek, z wolnego dośrodkował Grzegorz Krysa, obrońcy nie upilnowali Łukasza i padł gol. ...

Druga bramka padła po kwadransie gry, w sytuacji sam na sam był Łukasz Dudek. Wracający obrońca zdołał wybić mu jeszcze piłkę wślizgiem od tyłu, na tyle niefortunnie że trafiła ona do Grzegorza Mazura który zamknął akcję strzałem z pierwszej po ziemi przy słupku. Była to jego pierwsza bramka w sezonie. Ostatnią w lidze zdobył dwa sezony temu.

W pierwszej połowie Biskupice starały się spokojnie rozgrywać piłkę. Nie było nerwowości jak w poprzednich spotkaniach. Goście mieli kilka sytuacji, najlepszą tuż przed przerwą. Napastnik Krzczonovi przeszedł już bramkarza ale z ostrego kąta nie trafił w bramkę.

W pierwszej połowie dobrą okazję miał Grzegorz Mazur. Uciekł kryjącemu go obrońcy, w polu karnym był zahaczany ale niepotrzebnie kontynuował grę, i strzelił zbyt lekko. Z przed pola karnego niewiele nad bramką uderzał Grzegorz Krysa.

W przerwie z boiska zszedł narzekający na uraz ścięgna achillesa Grzegorz Krysa. Na lewej pomocy zastąpił go Krzysiek Hanc.

Druga połowa toczyła się na połowie gospodarzy, którzy bronili korzystnego wyniku z pierwszej części i grali bardziej z kontry. Krzczonovia miała sytuację po rzutach wolnych. Raz goście byli bardzo bliscy zdobycia bramki ale ich zawodnik nie zdołał oddać strzału będąc metr od bramki na lini końcowej. W tej fazie meczu dobrą okazję miał Bartek Lipa, który często brał udział w akcjach ofensywnych. Jego strzał obronił bramkarz.

Krzczonovia zdobyła kontaktową bramkę w 78 minucie. Gol padł po dośrodkowaniu z akcji i strzale głową. Kilka minut po tej akcji Grzegorz Mazur dostał piłkę na środek pola karnego od Łukasza Dudka. Był sam w polu karnym ale nie trafił w piłkę.

W 86 min. padła bramka dla gospodarzy. Z "piątki" piłkę wybijał Sierpień. Obrońca gości na swojej połowie nabił piłką Łukasza Dudka, tak że napastnik LKS przejął ją, popędził w kierunku bramki i z ostrego kąta umieścił w siatce. Wydawało się że mecz jest roztrzygnięty ale goście grali do końca. W doliczonym czasie w polu karnym przeciwnika faulował Krzysiek Hanc. Rzut karny został wykorzystany pewnie przez Wojtasika. Była to jego druga bramka w meczu. Zostało jeszcze trzy minuty doliczonego czasu.

W 94' min piłka trafiła przed pole karne do Grześka Mazura, ten długo zwlekał z oddaniem strzału, markował kilka razy uderzenie, zszedł trochę na prawo i strzelił celnie po długim rogu.

Kapitanem był Piotr Nowak,w miejsce zawieszonego Macieja Jarosza. Po meczu odbyło się sprawdzanie, wszyscy posiadali dokumenty.

Juniorzy wygrali swoje spotkanie 3:2 po trzech bramkach Patryka Misiaka.

LKS BISKUPICE - KRZCZONOVIA KRZCZONÓW 4:2 (2:0)
1:0 Ł.Dudek (2)
2:0 G.Mazur (15)
2:1 Wojtasik (78)
3:1 Ł.Dudek (86)
3:2 Wojtasik (90+1) karny
4:2 G.Mazur (90+4)

Skład LKS Biskupice:

Krzczonovia Krzczonów: Stawecki - Szoździński, Szwałek, Moląg, Król(46'Januszek), P.Pawlak(19'Makowski),Adamczyk, Łuszczak,Boryc,