Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Koniec sezonu Oleśniki - Biskupice 2:0

• autor: phoxx, 2009-06-15 00:06
W ostatnim meczu byliśmy słabsi i przegraliśmy z Oleśnikami 0:2. W drużynie brakowało Grześka Krysy i Krzyśka Dudka, nie grał Grzesiek Mazur. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. ...
Gospodarze na początku przeważali. Kilka strzałów z poza pola karnego obronił Tomek Sierpień. Z biegiem czasu mecz się wyrównał. Bramkarza gości próbował zaskoczyć strzałami z dystansu Maciek Jarosz.

Pod koniec pierwszej połowy ostatni obrońca Oleśnik zatrzymał ręką piłkę tuż przed swoim polem karnym. Z wolnego strzelał Maciek. Zawodnik gospodarzy wybiegł zza niego, przebiegł metr przed piłką blokując ją przy strzale. Sędzia nie zareagował.

Druga połowa była wyrównana. Bliski zdobycia prowadzenia był Piotr Nowak ale jego strzał zza pola karnego obronił bramkarz. Gospodarze grali więcej piłką i wyszli na prowadzenie w 66 minucie. Po dośrodkowaniu z lewej strony zawodnik Oleśni zamknął akcję główką z bliska.

Gospodarze podwyższyli wynik w 78 minucie. Tomek Sierpień złapał piłkę po rzucie rożnym. Szybko rozpoczął rzucając ją do Przemka Krysy. Ten został ostro zaatakowany wślizgiem. Zawodnik Oleśni przejął piłkę i przerzucił naszego bramkarza zza pola karnego.

W 87 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny dla Biskupic. Obrońca Oleśni jeszcze raz zagrał piłkę ręką, tym razem w swoim polu karnym. Piłkę ustawił Paweł Łukaszuk ale strzelał Maciek Jarosz, niecelnie nad bramką. Gdyby ustawił sobie sam być może by trafił.

Oleśnia Oleśniki - LKS Biskupice 2:0 (0:0)
1:0 Gospodarze (66)
2:0 Gospodarze (78)

LKS Biskupice: Sierpień - Stasicki, Kowalski (75 Walachniewicz), Nowak, - Kalita - P.Krysa (85 Hanc), Mazurek, Lipa, Łukaszuk - M,Jarosz, Ł.Dudek

7. Piotrcovia Piotrków 18 23 7 2 9 48 - 46 +2
8. DKS Dys 18 20 6 2 10 40 - 49 -9

7. Piotrcovia Piotrków 9 11 3 2 4 27 - 26 +1
8. DKS Dys 9 10 3 1 5 16 - 23 -7

5. Piotrcovia Piotrków 9 12 4 0 5 21 - 20 +1
6. DKS Dys 9 10 3 1 5 24 - 26 -2
7. Vir Dorohucza 9 10 3 1 5 25 - 25 0
8. LKS Biskupice 9 7 2 1 6 16 - 23 -7
9. Avenir II Jabłonna 9 3 1 0 8 5 - 19 -14
10. Victoria Rybczewice 9 2 0 2 7 14 - 42 -28