Co będzie z juniorami?

• autor: phoxx, 2009-08-19 19:10
Juniorzy zostali przeniesieni do Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Szef sędziów Stanisław Sachajko wyjaśnił to zmniejszeniem liczby drużyn juniorskich w B klasie. Vir Dorohucza zawiesił zespół juniorów do wiosny. ...
Termin zgłoszenia drużyny juniorskiej upływa w piątek. LKS Biskupice jest w grupie między innymi z Wierzchowiskami, Siostrzytowem, Kamionką, Ludwiniakiem Ludwin, Pogonią 07 Lubartów, Tajfunem Ostrów Lub., Trawnikami, Uścimowem,  i Turem Milejów. W lidze jest 14 drużyn.

Gospodarz spotkania powiadamia gości o terminie meczu, który może być rozegrany w sobotę lub w niedzielę z zastrzeżeniem że nie może się odbyć przed spotkaniem seniorów.

W lidze mogą grać zawodnicy urodzenie w latach 1991-1992. I to jest chyba największym problemem. Dlatego że niektórzy nasi juniorzy nie będą mogli grać. Np wyróżniający się w poprzednim sezonie Patryk Misiak. To duży paradoks że nie może występować w drużynie juniorskiej w tej lidze, ale może grać w seniorskiej drużynie.

Przez te przepisy wiele osób zostanie bez drużyny. Prezes ma zamiar wycofać drużynę juniorską, niestety wygląda na to że, nie będzie miał kto w niej grać.