Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Biskupice - Leszkopol Bezek 2:3 (0:2)

• autor: phoxx, 2009-08-23 15:19
W dzisiejszym sparingu przegraliśmy 2:3 z Leszkopolem Bezek. Mecz miał dwa oblicza. Goście zaprezentowali się dobrze w pierwszej połowie. Prowadzili do przerwy 2:0. ...
Pierwsza bramka padła po złym wyrzucie piłki z autu z lewej strony. Piłkarz Leszkopola przedostał się środkiem i przerzucił naszego bramkarza. Potem na strzał zza pola karnego pozwolił zawodnikowi gości Kamil Stasicki, i piłka wpadła przy słupku do siatki.

W pierwszej połowie Leszkopol miał kilka sytucaji, my natomiast prawie nie zagroziliśmy bramce gości. Jedyną szansę na bramkę zaprzepaścił Terlecki nie opanowując piłki na piątym metrze.

W drugiej połowie znacznie poprawiliśmy jakość gry. Lepiej też wytrzymaliśmy mecz kondycyjnie. Kontaktową bramkę strzałem z lewej nogi po zagraniu od Grześka Mazura zdobył Przemek Krysa. Kilka minut później pod dośrodkowaniu Rafała Onyszki z woleja mocno pod poprzeczkę strzelił Paweł Wodzyński. Dwie dobre szanse po stałych fragmentach miał Kamil Stasicki, raz uderzył niecelnie , za drugim razem nastrzelił obrońcę.

Po wyrównaniu przycisnęliśmy ale padła bramka dla Leszkopola. Łukasz Dudek grający ostatniego obrońcę popełnił błąd i mecz ostatecznie skończył się porażką.

0:1 Goście (23)
0:2 Goście (40)
1:2 P.Krysa (71)
2:2 Wodzyński (75)
2:3 Goście (84)