Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Udany początek! Avenir - LKS Biskupice 0:5

• autor: phoxx, 2009-08-29 20:53
W rozegranym dziś meczu LKS Biskupice ograł 5:0 (2:0) Avenir II Jabłonna i został pierwszym liderem nowego sezonu. Bramki strzelili Krzysztof Terlecki, Krzysztof Dudek dwie, oraz Grzegorz Mazur dwie. ...
Od samego początku meczu zaatakowali goście. Często na prawej stronie piłkę miał Bartek Lipa.

Wynik odtworzył po kwadransie gry Krzysztof Terlecki, drugą bramkę w pierwszej połowie dorzucił Krzysiek Dudek. Otrzymał piłkę z autu i z półobrotu uderzył w długi róg bramki.

Obrona Aveniru często łapala naszych zawodników na spalone.

Dwie bramki w drugiej połowie zdobył Grzesiek Mazur który wszedł za Maćka Jarosza. Najpierw dobił swój własny strzał, potem ponownie zdobył gola z dobitki po strzale Krzyśka Terleckiego. Wynik meczu na 0-5 ustalił Krzysiek Dudek, dobijając strzał "Dyni".

W całym meczu LKS miał wiele sytuacji, najwięcej okazji zmarnował Krzysiek Terlecki. W przeciągu całego meczu Robert Pikul interweniował tylko kilka razy.

Avenir II Jabłonna - LKS Biskupice 0:5 (0:2)

0:1 Terlecki (15)
0:2 K.Dudek (32)
0:3 Mazur (69)
0:4 Mazur (76)
0:5 K.Dudek (82)