Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Biskupice - Oleśnia 2:0

• autor: phoxx, 2009-09-06 18:22

Mecz rozpoczęli lepiej goście. Na samym początku oddali dwa groźne strzały. Pierwszy z woleja z 14 metrów przeszedł nad bramką, drugi z dystansu minął o metr lewy słupek. Gospodarze stworzyli pierwszą sytuację w piątej minucie i od razu objęli prowadzenie. ...
Po podaniu od Krzyśka Terleckiego sam przed bramkarzem znalazł się Maciek Jarosz. Strzelił ale bramkarz sparował piłkę na bok, a nadbiegający z prawej strony Rafał Onyszko skierował ją do bramki.

W 15 minucie mogło być 2-0, Maciek dostał w polu karnym dobrą piłkę od Krzyśka Dudka. Przyjęciem na pierś do przodu uwolnił się obrońcy, uderzył z woleja ale minimalnie niecelnie.

W pierwszej połowie zespół Biskupic nie miał już tak korzystnych sytuacji. Kilka dobrze zapowiadających się akcji przerwali obrońcy.

W przerwie za Bartka Lipę wszedł Grzegorz Krysa. Na początku drugiej połowy na boisku zameldował się Grzegorz Mazur. Zszedł Krzysiek Terlecki. Grzesiek szybko zarobił żółtą kartkę za zagranie ręką. W następnej akcji piłkę ze swojej połowy wyprowadzał Krzysiek Dudek, zagrał do Mazura, ten podprowadził ją 30 metrów, przed nim byli jeszcze obrońcy ale nie zablokowali strzału, piłka wpadła lobem pod poprzeczkę.

W 65 minucie za Pawła Wodzyńskiego wszedł Mariusz Fidecki, Grzegorz Krysa został przesunięty do środka, Kamil Stasicki przeszedł na prawą pomoc, Mariusz zajął miejsce na lewej flance.

Goście najlepszą okazję do zdobycia bramki mieli w 64 minucie. Wydawało się że musi paść gol, zawodnik Oleśnii był przed właściwie już pustą bramką ale uderzył nieczysto i Rafał Onyszko zdołał wybić piłkę z linii.

Pomiędzy 65 a 75 minutą gospodarze mieli trzy dobre sytuacje. Najpierw Grzesiek Mazur nie trafił w bramkę w sytuacji sam na sam. Potem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego od Przemka Krysy (który wszedł za Maćka Jarosza), Piotrek Nowak uderzył celnie z główki lecz bramkarz gości popisał się refleksem. Chwilę później sparował na róg mocne uderzenie Grzegorza Krysy zza pola karnego.

Kontaktową bramkę pod koniec meczu po rzucie rożnym mógł zdobyć stoper gości, ale nie trafił w bramkę zamykając dośrodkowanie.

LKS BISKUPICE - OLEŚNIA OLEŚNIKI 2:0 (1:0)
1:0 Onyszko (5)
2:0 Mazur (58)