Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Biskupice - Mila Turka 1:1 (0:1)

• autor: phoxx, 2009-10-04 17:47
W składzie doszło do kilku zmian w porównaniu z ostatnim meczem. Tym razem parę środkowych pomocników tworzyli Grzegorz Krysa i Rafał Onyszko. Kontuzjowanego Łukasza Dudka zastąpił Leszek Kowalski. Gra wyglądała lepiej ale udało się tylko zremisować 1:1.

Skład:

Na początku meczu zaatakowali goście. Już w pierwszej minucie byli bardzo blisko zdobycia bramki ale w ostatniej chwili Piotr Nowak przeciął piłkę. Kolejna akcja zakończyła się rzutem rożnym po którym tor lotu piłki źle obliczył bramkarz i zawodnik Turki z bliska strzelił bramkę. Na usprawiedliwienie można dodać że dziś mocno wiało i trudno było przewidzieć gdzie dokładnie spadnie piłka.

Po zdobyciu prowadzenia piłkarze Mili nieznacznie wycofali się i spokojnie rozgrywali piłkę.

W pierwszej połowie po naszej stronie najlepszą sytuację po akcji Rafała Onyszki miał Paweł Łukaszuk, z 16 metrów nie trafił w bramkę. W innej akcji jego strzał z prawej strony zablokowali obrońcy. Po zgraniu piłki przez Grześką Krysę przed pole karne szansę miał Maciek Jarosz. Strzelił mocno ale niecelnie.

Pierwsza część meczu skończyła się prowadzeniem gości 1:0.

W przerwie nieczującego się najlepiej tego dnia Piotrka Kalitę zmienił Bartek Lipa.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy Rafał Onyszko przewrócił się w polu karnym po wślizgu obrońcy ale sędzia kazał grać dalej.

Druga część to lepsza gra gospodarzy, więcej okazji. Groźne strzały sprzed pola karnego. Sporo rzutów rożnych. Gol wyrównujący padł w 56 minucie. Na środku piłkę ładnie wymienili Grzegorz Krysa, Rafał Onyszko i Kamil Stasicki. Ten ostatni zagrał z pierwszej piłki do Maćka Jarosza. Sam na sam i remis. To pierwsza bramka Maćka w sezonie.

Na 2:1 bramkę mógł zdobyć Krzysiek Terlecki, po zagraniu Rafała Onyszki był sam na sam ale za daleko wypuścił piłkę.

W 61 minucie gospodarze wykonali podwójną zmianę. Kontuzjowanego grającego trenera zmienił Przemek Krysa, za Pawła Łukaszuka wszedł Grzesiek Mazur. Bartek Lipa zajął miejsce ostatniego obrońcy, Przemek zagrał na prawej obronie, Grzesiek na prawej pomocy.

Pod koniec meczu piłkarze Mili stworzyli sobie dwie groźne akcje. Najpierw zawodnik gości uciekł lewym skrzydłem i strzelił nieznacznie obok bramki. W 87 minucie podanie na środek pola karnego próbował przejąć Kamil Stasicki, piłka odbiła się od nierówności i trafiła go w rękę. Sędzia podytkował rzut karny ale Robert Pikul wyczuł intencje strzelca i wybronił jedenastkę.

Pod koniec meczu na boisko za Krzyśka Terleckiego wszedł Mariusz Fidecki.

Po meczu odbyło się sprawdzanie na które nie stawił się jeden zawodnik Mili.

LKS BISKUPICE - MILA TURKA 1:1
0:1 Goście (4)
1:1 M.Jarosz (56)

Sędziował: Pan Szyduk.