Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Piotrcovia - LKS Biskupice 1:2 (0:0)

• autor: phoxx, 2009-10-25 17:11
Mecz na ciężkiej murawie i małym boisku zakończył się wygraną Biskupic 2:1. Wszystkie gole padły ze stałych fragmentów gry. ...
Pierwsza połowa była wyrównana. Szanse na gole były po obu stronach. Zespół Biskupic zagrał w nieco innym składzie niż ostatnio.

Gospodarze kilka razy poważnie zagrozili naszej bramce. Raz po strzale z 20 metrów piłka odbiła się od poprzeczki. Potem w ostatniej chwili zawodnika gospodarzy zatrzymał Piotr Kalita. Robert Pikul obronił pewnie kilka strzałów z dystansu.

Kilka razy w pierwszej połowie z dystansu strzelał Rafał Onyszko ale niecelnie. Groźny był strzał z rzutu wolnego Mariusza Fideckiego który zastąpił w 30 min Bartka Lipę kontuzjowanego po faulu bocznego pomocnika Piotrcovii.

Odnotować można jeszcze niecelny strzał z woleja Krzyśka Dudka z 20 metrów po rzucie rożnym.  Uderzenie przewrotką Krzysztofa Terleckiego po którym bramkarz odbił piłkę na róg, i strzał Przemka Krysy zza pola karnego po odegraniu piłki przez Mariusz Fideckiego.

W drugiej połowie gra toczyła się bardziej na połowie gospodarzy. Piotrcovia w drugiej części oddała tylko dwa strzały na bramkę. Gospodarze grali w osłabionym składzie i dążyli do bezbramkowego remisu.

W 80 minucie po faulu na Macieju Jaroszu za który zawodnik gospodarzy został ukarany żółtą kartką sędzia odgwizdał rzut wolny. Dośrodkowywał Krzysiek Dudek, piłkę głową przedłużył Krzysiek Terlecki i ta znalazła się w siatce.

85 minuta, goście wyszli z akcją prawą stroną. W narożniku boiska piłkę miał Krzysiek Dudek, założył obrońcy siatkę po czym został sfaulowany. Sędzia wyciąga kolejną żółtą kartkę dla zawodnika Piotrcovii. Tym razem dośrodkowuje Maciej Jarosz a piłkę ponownie głową wbija do bramki Krzysiek Terlecki.

W 90 minucie przed polem karnym Łukasz Dudek sfaulował zawodnika Piotrcovii. Poszkodowany uderza z rzutu wolnego celnie, piłka po słupku wpada do bramki.

W doliczonym czasie Przemek Krysa podaje do Krzyśka Terleckiego, ten wychodzi sam na sam, mija bramkarza ale nie trafia na pustą bramkę. Szansa na hattricka zaprzepaszczona.

PIOTRCOVIA PIOTRKÓW - LKS BISKUPICE 1:2 (0:0)
0:1 K.Terlecki (80)  asysta K.Dudek
0:2 K.Terlecki (85) asysta M.Jarosz
1:2 Rycerz (90)