Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana na zakończenie

• autor: phoxx, 2009-11-08 16:09
Ostatni mecz w rundzie zakończył się wygraną naszego zespołu 2:1. Bramki strzelali Grzegorz Krysa i Krzysiek Terlecki. Goście zdobyli gola w ostatniej minucie. ...
Skład LKS Biskupice:

Mecz rozpoczął się od optycznej przewagi gości. W pierwszych 15 minutach piłkarze z Krężnicy Jarej mieli kilka stałych fragmentów gry. Sytuacje nie wynikały ze składnych akcji gości ale z błędów graczy Biskupic.

Najlepszą sytuacja dla gości w pierwszej połowie wynikła z błędu obrońcy. Zawodnik Krężnicy miał piłkę na 6 metrze ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i obrońcy zdążyli go zablokować.

W dalszej części meczu gra się wyrównała. Gospodarze zdobyli prowadzenie w 25 minucie po drugim w tym meczu rzucie rożnym. Z prawej strony precyzyjnie na głowę swojego brata dośrodkował Przemek Krysa. Grzesiek dostawił tylko głowę, 1-0 dla Biskupic.

Gospodarze zachęceni zdobyciem bramki stworzyli do przerwy kilka dobrych sytuacji.

Duże problemy bramkarzowi gości sprawił strzał z główki Maćka Jarosza. Dobijał jeszcze Przemek Krysa ale bramkarz szczęśliwie sparował piłkę na słupek. Po stałym fragmencie gry z woleja mocno uderzył Grzesiek Krysa ale nad bramką. Najlepszą okazję miał Krzysiek Terlecki, sam na sam z bramkarzem lecz strzelił nad bramką. Bliski pokonania swojego bramkarza był jeden z obrońców gości, goalkeeper odbił to uderzenie na rzut rożny.

W drugiej połowie Przemka Krysę zastąpił Paweł Łukaszuk. Chwilę po tej zmianie padła bramka dla gospodarzy. Obrońcy z Krężnicy stracili piłkę blisko swojego pola karnego. Futbolówkę przejął Krzysiek Dudek, wszedł w pole karne i podał do nieobstawionego Krzyśka Terleckiego który z półobrotu zdobył bramkę.

Dwukrotnie po strzałach groźnych strzałach zza pola karnego pewnie interweniował Robert Pikul.

W 60 minucie strzelca drugiej bramki zastąpił Grzesiek Mazur. Kilka minut później z powodu urazu boisko opuścił strzelec pierwszego gola, wszedł Mariusz Fidecki.

W drugiej połowie dwie okazje sam na sam z bramkarzem miał Krzysiek Dudek, w pierwszej bramkarz i nasz zawodnik wykazali mało zdecydowania i piłkę wybili obrońcy. W drugiej Krzysiek źle przyjął piłkę i bramkarz ją złapał.

Po zejściu Grześka Krysy i przetasowaniach w ustawieniu gra była bardziej chaotyczna.

Goście wykorzystali to i w ostatniej minucie zdobyli kontaktową bardzo ładną bramkę. Obrona Biskupic wybiła piłkę ze swojego pola karnego a nadbiegający zawodnik LZS uderzył z pierwszej piłki z woleja pod poprzeczkę. Odległość wynosiła około 30 metrów. Piłka leciała górą i w ostatniej fazie wpadła pop poprzeczkę, strzał nie do obrony.

Sędzia doliczył 3 minuty ale na boisku już nic się nie wydarzyło.

W innych spotkaniach Vir Dorohucza pokonał 4:0 Piotrcovię, Oleśnia zwycieżyła na wyjeździe 3:2 Graf - Marinę Zemborzyce. Dynamic Lublin wygrał z Rybczewicami 10:3, Avenir II przegrał z Milą Turka 3:6

LKS BISKUPICE - LZS KRĘŻNICA JARA 2:1 (1:0)
1:0 G.Krysa (25) as. P.Krysa
2:0 K.Terlecki (54) as K.Dudek
2:1 P.Zdeb (90)