Oleśnia - LKS Biskupice 5:0

• autor: phoxx, 2010-04-26 08:03

We wczorajszym meczu gospodarze byli zespołem lepszym, stworzyli sobie sporo sytuacji bramkowych i strzelili 5 goli. Drużyna Biskupic przystąpiła do spotkania w dziesięciu, na spotkanie kilka minut spóźnili się Piotr Kalita i Bartek Lipa. Pierwszy z nich miał rozpocząć w pierwszym składzie, drugi był rezerwowym. Na ławce siedziało siedmiu zawodników. ...

Skład Biskupic.

Na początku spotkania lekką przewagę mieli gospodarze, w tym okresie goście mieli jedną sytuację. W polu karnym piłkę dostał Wojtek Kura, ale źle przyjął. Pierwsza bramka padła po kwadransie gry. Tomasz Sierpień kopnął piłkę "z piątki", na środku boiska nie atakowany zawodnik Oleśni, zagrał ją głową za plecy obrońców, napastnik przyjął ograł bramkarza i strzelił do pustej bramki. Chwilę później gospodarze nie wykorzystali podobnej sytuacji sam na sam.

Druga bramka padła po niepotrzebnej stracie Maćka Jarosza który holował piłkę przez długi czas, stracił przed naszym polem karnym tak że rywal wyszedł sam na sam z bramkarzem i zdobył bramkę.

W tym okresie gry gospodarze oddali najwięcej strzałów na bramkę. Trzeci gol padł po stracie piłki na lewej stronie boiska, gospodarze przenieśli akcję na drugą stronę gdzie Piotr Kalita był sam przeciwko dwójce piłkarzy Oleśni. Kolejna akcja sam na sam i bramka.

Pod koniec połowy goście oddali dwa strzały na bramkę, mocny niecelny zza pola Grzegorza Krysy, drugi po rzucie rożnym - z 10m strzelał Piotr Nowak, niewiele brakowało. Była to najlepsza szansa na bramkę.

W przerwie za Krzyśka Terleckiego wszedł Patryk Zając. Gospodarze nieco cofnęli się, próbowali grać piłki ze swojej połowy na skrzydło lub za plecy obrońców. W 55 minucie za mającego problemy z kolanem Łukasza Fideckiego wszedł Łukasz Kura. 10 minut później na boczną obronę za Pawła Łukaszuka wszedł Mariusz Fidecki.

Po przerwie mimo nieco lepszej gry Biskupic, nie było sytuacji bramkowych. Z drugiej połowy można odnotować dwa strzały, z boku pola karnego Maćka Jarosza - bramkarz odbił piłkę, i groźny strzał z dystansu Grzegorza Krysy, piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

Czwarty gol padł po stracie piłki na prawej stronie boiska, gospodarze ładnie rozegrali akcję i Tomek Sierpień kolejny raz nie miał nic do powiedzenia. W tym okresie Oleśnia grała pewnie i dokładnie. Jednego gola z powodu spalonego nie uznał arbiter.

Po stracie czwartego gola na boisko wszedł rezerwowy bramkarz Adrian Borowiec, złapał kilka piłek przy bramce na 5:0 nie miał szans.

W przekroju całego meczu nie mieliśmy czystej 100% sytuacji.

OLEŚNIA OLEŚNIKI - LKS BISKUPICE 5:0 (3:0)
1:0 gospodarze (15)
2:0 gospodarze (25)
3:0 gospodarze (38)
4:0 gospodarze (67)
5:0 gospodarze (75)

Sędzia: Chudziak, na linii: Kwiatkowski
Na ławce byli i nie zagrali: B.Lipa, A.Wronisz, D.Suryś

autor: ~anonim 2010-04-26 09:38:46

avatar szkoda przegranej ale widac bylo nasze bledy ktore musimy poprawic i walczyc dalej do końca sezonu

autor: ~anonim 2010-04-26 17:49:09

avatar oszczędzać się następnym razem w sobotę.

autor: ~Admin 2010-04-26 20:35:14

avatar Są zdjęcia, mało bo padły baterie.