Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Biskupice - Dynamic Lublin 2:4

• autor: phoxx, 2010-05-02 16:48

W rozegranym dziś meczu nasz zespół uległ gościom z Lublina 2:4. Obrona była ustawiona eksperymentalnie. W 4 osobowym bloku defensywnym grał tylko jeden nominalny obrońca - Piotr Nowak na pozycji ostatniego stopera. Na boku obrony (pierwszy raz) zagrał napastnik Grzesiek Mazur. ...

Skład Biskupic:

Pierwsza bramka padła bardzo szybko, w 7 minucie spotkania. Szybki napastnik gości dostał długie podanie ograł obrońcę i wykorzystał dobrą sytuację strzelecką. Za chwilę po rzucie rożnym zatrzęsła się poprzeczka bramki Biskupic, była jeszcze dobitka ale 5 metrów nad bramką.

Goście grali prostą piłkę, byli ustawieni głęboko na swojej połowie. Posyłali długie podania do napastników i stwarzali sobie wiele dobrych okazji. Tomasz Sierpień interweniował z powodzeniem przynajmniej w 5 sytuacjach sam na sam.

Do przerwy mimo prowadzenia gry na połowie przeciwnika nie stworzyliśmy sobie dobrej okazji,  było tylko kilka strzałów z dystansu i z rzutów wolnych.

Goście podwyższyli na 2:0 w 37 minucie, po swojej typowej akcji. Napastnik uciekł obrońcy kryjącemu, nasz stoper nie zdążył zaasekurować bo był ustawiony zbyt blisko kolegów.

Dynamic mógł jeszcze strzelić gola do szatni, po rożnym goście ponownie trafili w poprzeczkę.

Druga połowa to lepsza gra gospodarzy, dwie bramki. Więcej udanych akcji, strzałów. I cały czas kontry zespołu z Lublina.

Po jednej z nich i dośrodkowaniu z prawej strony bramkarza ubiegł zawodnik Dynamica. Chciał przyjąć ale zrobił to tak że piłka wpadła do siatki. W 65 minucie za zmęczonego Krzyśka Czułczyńskiego (pierwszy mecz od 2 lat) wszedł Łukasz Kura.

Gola na 1:3 zdobyliśmy w 70 minucie po kuriozalnej akcji. Naciskany obrońca gości podał do bramkarza, ten zamiast wybić do boku nastrzelił rozpędzonego Krzyśka Terleckiego a piłka go przelobowała.

Goście zaczęli od środka, wycofali piłkę, zagrali długie podanie do przodu, nasi obrońcy byli źle ustawieni i padł gol na 1:4. Potrzebowali na to dwóch podań.

W osatnim kwadransie sytuację sam na sam zmarnował Krzysiek Terlecki, gola mógł strzelić jeszcze Maciek Jarosz, bramkarz Dynamica w ostatniej chwili obronił.

W 80 minucie piłkę dostał Darek Suryś, z prawego skrzydła przeszedł do środka, podał do Grześka Krysy który potężnie uderzył. Obrońca gości zablokował piłkę ręką. Pewnym egzekutorem był Maciek Jarosz. W końcówce gola strzelił Krzysiek Terlecki ale był na spalonym.

Wydaje się że główną przyczyną porażki jest brak ogranego zawodnika na pozycji stopera.

LKS BISKUPICE - DYNAMIC LUBLIN 2:4 (0:2)

autor: ~Admin 2010-05-02 17:55:48

avatar Jest dużo dobrych zdjęć, szkoda że z przegranego meczu. Na tyg. będą.

autor: ~Maciek940304 2010-05-02 19:57:24

avatar Panowie! Nie ma się co przejmować! To dopiero drugi mecz. Jeszcze mamy szanse na awans. Z tego co widziałem to pod koniec drugiej połowy Dynamic ledwo nadążał wybijać te piłki. Oby grać tak od początku do końca w następnych meczach a brama do A klasy będzie otwarta, ale nie osiągniecie tego bez treningów. Peace!

autor: ~fan Dynamica 2010-05-04 18:08:57

avatar Zastanawia mnie tylko co teraz myslicie o pilkarzach Dynamica ktorzy byli 3 razy lepsi od naszych chlopakow . w tamtej rundzie uratowalo nas tylko sprawdzenie pilkarzy i pozniejsze twierdzenie ze Dynamic gra zawodnikami z pierwszej ligi hahaha!!. wynik tamtego meczu to 4;0 dla Dynamica ! ciekawe jest tez to ze mimo porazki tym razem nie sprawdzaliscie???? moze tym razem nasza druzyna miala

autor: ~fan Dynamica 2010-05-04 18:11:19

avatar pilkarzy z 1 ligi ?? ale to i tak za malo na taki zdolnych i mlodych zawodnikow najlepszego klubu Dynamic Lublin!!!

autor: ~Przemek 2010-05-04 18:33:54

avatar Nikt nie twierdził że są z pierwszej ligi. Byli zgłoszeni w innych drużynach, ja dokładnie nie wiem w jakich ale niektórzy z BSK wiedzą. A sam mecz, Dynamic swoją grą na kolana nie rzucił. Z tamtymi nie zgłoszonymi to inny zespół. A i pierwszy raz widziałem żeby ktoś pytał sędziego 5 minut po przerwie kiedy koniec, bo już nie ma siły. Nie ma obrony w Biskupicach i dlatego 4 do tyłu.

autor: ~anonim 2010-05-04 20:28:46

avatar przemek przestan komentowac naszej drożynę ze tracimy bramki po kiwkach, ze niemamy obrony, brka krycia itp... wejdz na boisko i pokaz jak sie gra lepiej a nie tylko komentowac umiesz...

autor: ~Przemek 2010-05-04 23:11:18

avatar Tracimy nie po kiwkach tylko przez złe ustawianie się. Np jak grałem na obronie z boku a na stoperze Rysio to było tak: Najpierw napastnik musiał wyprzedzić mnie, jak mu się udało to Rysia, jak przeszedł jego znów musiał przejść mnie bo wracałem za niego. A teraz jest tak że długa piłka sam na sam i bramka. Piotrek niepotrzebnie w linii z resztą a obrońcy boczni sami. Nie ma asekuracji.

autor: ~Przemek 2010-05-04 23:16:27

avatar Jak tego nie zmienimy to będzie 4 w plecy od najsłabszej drużyny. Nie mam pretensji do obrońców bo co mieli zrobić jak nikt ich nie asekurował. A Piotrkowi mówiliśmy żeby głębiej się ustawiał ale on wolał łapać na spalone... Taka taktyka w obronie to samobójstwo. Nikt tak nie gra. A jak będę mógł to wyjdę jeszcze.

autor: ~KSD 2010-05-04 23:30:58

avatar druzyna była praktycznie ta sama a nawet gorsza bo bramkarz był rezerwowy i powiem szczerze ze gdyby BSK mialo chociarz pare sytuacji to by strzelili wiecej bramek . A co do tego zapytania do sedziego to niewlaczony zostal stoper i chcielismy wiedziec ile juz czasu gramy . A co do kondycji to nie mieliscie juz sily po pierwszych 20 minutach. gdyby nie nierowne boisko to mysle ze wynik by byl dwu

autor: ~KSD 2010-05-04 23:33:23

avatar cyfrowy. I zachowanie zawodnika z numerem 9 bylo typowe dla B klasy tragedia !! na boisku nie istniał i chciał chyba zablysnac glupota . powinien opuscic boisko po pierwszych 20 minutach . szkoda ze jak gralismy u nas to nie byl taki madry haha!!

autor: ~anonim 2010-05-05 09:45:16

avatar bo u was nie gral z nami lubelaki

autor: ~anonim 2010-05-05 21:32:34

avatar jak dynamic bedzie tak gral z olesnia czy dorohucza dostana baty minimum 10-0 od tych drużyn

autor: ~MANUTD10 2010-05-05 21:36:00

avatar chlopaki jak widze te wyniki to mnie szlak trafia 5-0 z olesnikami to tak jak by calej gminie loda na kolanach zrobic. nie wiem kto zestawia sklad ale niech sie wezmie w kupe i da na msze w kosciele, czy dwa sezony z diablem niczego was nie nauczyly????? jak mozna na obrone dac piotrka z krzyskiem to noz sie w kieszeni otwiera. piotrek jest silny dobrze gra glowa ale nie moze grac ostatniego

autor: ~anonim 2010-05-05 21:46:09

avatar obroncy. a po drugie obrona ze stoperem to sie za gierka grało, tyle diabel walkowal powtarzal jak grac i to wszystko o kij potłuc. czy tak trudno jest dac kogos szybkiego na srodek obrony??? jezeli koniecznie chcecie grac w takim zestawieniu, to obrona nie moze byc dalej od bramkarza niz 20-30 metrów bo tylko wtedy nikt was nie zaskoczy haha, nawet jak obrona sie zagapi to wyjdzie bramkarz i moze

autor: ~MANUTD10 2010-05-05 21:55:21

avatar cos zdziala. nie podpisalem sie w poprzednim komentarzu... moja propozycja skladu na przyszly mecz : bramka sierpien obrona od lewej:łukaszuk, nowak, jarosz,p krysa, środek pomocy : g krysa czulczynski. ofensywni pomocnicy od lewej: g mazur, dynia, surys. napad sam ł fidecki. nie bata ze pojedziecie kazdego a przynajmniej nie ztracicie bramki sprobujcie 45 min. nie wymienialem nowych zzawodników

autor: ~MANUTD10 2010-05-05 21:57:51

avatar bo nie wiem jak grają. aha i boczni obroncy niech rusza zadki i pobiegaja troche a nie tylko zkupieni na obronie... pozdro dla BSK

autor: ~Przemek 2010-05-06 07:46:23

avatar Ja wypadam bo mam problem z kolanami, dopiero skończyłem rehabilitację i tak szybko nie zagram. Obrona miała być inna w ty meczu ale nie było zawodników, Kamil był chory. Myślę że Rysio wyciągnie wnioski bo jak będzie taka taktyka to żeby był punkt trzeba strzelić 4 a żeby wygrać 5! Wróciło to co było kiedyś np Uśćimów 4 gole i porażka, Michów 5 goli i porażka. Bartek Lipa może zagrać ostatniego

autor: ~anonim 2010-05-06 20:40:21

avatar Mamy 3 pkt z meczu z dynamiciem. w dynamicu gral gosc z 4 zoltymi kartkami, niemogl wystapic w tym meczu. potwierdzono juz to w lzpn

autor: ~anonim 2010-05-07 09:18:01

avatar to co oni nie wiedzieli o tym szkoda 3 ponktow pozdro dla dynamica: ): ): )

autor: ~ano 2010-05-10 13:03:24

avatar Czego Maciek nie gral w ostatnim meczu z viktorią?

autor: ~anonim 2010-05-10 23:21:05

avatar prosilem na wesele

autor: ~Milejowiak 2010-05-12 21:56:56

avatar Biskupice wezcie sie do roboty bo jestescie Klubem z tradycjami i nie moze byc tak ze przegrywacie z jakimis wieśkami z pod Lublina.