Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Victoria - LKS Biskupice 1:3 (1:1)

• autor: phoxx, 2010-05-11 21:09

Trener nie mógł skorzystać w tym spotkaniu z Maćka Jarosza i Grzegorza Krysy. Mecz ułożył się bardzo dobrze dla naszej drużyny. Już w piątej minucie po ładnej zespołowej akcji gola zdobył Krzysiek Terlecki. . ...

Podającym był Grzesiek Mazur. Bramkarz został złapany na wykroku i puścił lekki plasowany strzał. W pierwszej połowie byliśmy stroną przeważającą.

Skład Biskupic:

Po bramce były sytuacje aby podwyższyć na 2:0, ale pierwszy wypad Victorii zakończył się wyrównaniem, i mecz zaczął się od początku. Piłkę nieszczęśliwie wybijał Piotr Kalita, futbolówka odbiła się od zawodnika Rybczewic tak że spadła rywalowi pod nogi i padł gol.

Piłkarze Biskupic nadal przeważali ale nie wykorzystali żadnej okazji. Kilka strzałów oddał Grzesiek Mazur, raz przegrał pojedynek biegowy z bramkarzem. Bliski strzelenia bramki był Łukasz Fidecki, bramkarz obronił jego mocny strzał. Swoje szanse miał Krzysiek Terlecki, na bramkę gospodarzy strzelał Kamil Stasicki. Większość uderzeń była niecelna bądź kończyła się kornerami.

Gospodarze mieli w pierwszej połowie jeszcze dwie dobre okazje. Jedną po naszej stracie blisko pola karnego. Obydwa strzały były niecelne.

Po przerwie na boisko wszedł Darek Suryś. Zagrał jako napastnik, na bok pomocy przeszedł Grzesiek Mazur. Od początku drugiej połowy atakowaliśmy. Bardzo bliski zdobycia gola był Łukasz Kura, strzelał z bliska ale niecelnie. 10 minut po przerwie na strzał zza pola karnego zdecydował się Krzysiek Terlecki, piłka odbiła się od obrońcy i zmyliła bramkarza. 2:1. Kilka minut potem napastnik Biskupic zdobył swoją trzecią bramkę, stoper gospodarzy nie dał rady dosięgnąć piłki, dopadł do niej Terlecki i przelobował wychodzącego bramkarza.

Od tego momentu gra była bardziej spokojna. Nasi zawodnicy wypracowali jeszcze kilka dobrych sytuacji. Najlepsze z nich to strzał w słupek Darka Surysia. I niewykorzystana okazja jeden na jeden przez Krzyśka Terleckiego który w polu karnym założył "sombrero" obrońcy, znalazł się przed bramką ale z kilku metrów spudłował. Aktywny był Darek Suryś, obrońcy gospodarzy nie mogąc sobie poradzić przerywali kilka razy jego akcje faulami blisko pola karnego. Kamil Stasicki z Krzyśkiem Czułczyńskim opanowali środek pola. Gospodarze zagrozili nam dopiero pod koniec spotkania. Groźny strzał obronił Tomek Sierpień, ale przy interwencji doznał urazu. W bramce zastąpił go Adrian Borowiec.

Victoria Rybczewice - LKS Biskupice 1:3 (1:1)

0:1 K.Terlecki (5) asysta G.Mazur
1:1 Gospodarze (16)
1:2 K.Terlecki (55)
1:3 K.Terlecki (61)

Przy publikacji fragmentów bądź całego tekstu proszę podawać źródło.