Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

Mecz z Turką: od 2:1 do 3:4

• autor: phoxx, 2010-05-23 19:53

Mecz zaczął się dobrze dla gospodarzy. W pierwszej akcji piłkarz Mili uderzył z daleka w poprzeczkę. Ledwie kilka minut po gwizdku padł pierwszy gol. Adrian Borowiec źle obliczył lot piłki po długim podaniu, piłka przeszła nad nim i wpadła do siatki. Gospodarze nie cieszyli się długo z prowadzenia. ...

Skład Biskupic:

Po rzucie wolnym z lewej strony wykonanym przez Maćka Jarosza zawodnik Mili wpakował piłkę do własnej bramki. Remis 1-1, w kiksach również 1-1.

Drugi gol padł w 30 minucie po ładniej akcji Maćka Jarosza i Wojtka Kury. Podanie na wolne pole dostał Krzysiek Terlecki i pewnie pokonał bramkarza.

Przed przerwą Krzysiek Terlecki mógł jeszcze strzelić gola, po podaniu od Wojtka Kury piłka odbiła się od ziemi i przeszła nad naszym napastnikiem który nie spodziewał się takiego lotu futbolówki.

W przerwie dobrze grającego Bartka Lipę zmienił Paweł Łukaszuk. Za grającego na prawej pomocy Wojtka Kurę wszedł Darek Suryś. Niestety nie były to trafione zmiany.

Na początku drugiej połowy w niegroźnej sytuacji Paweł Łukaszuk podał piłkę do bramkarza przy którym był blisko zawodnik Turki. Podanie zakończyło się stratą i bramką na własne życzenie. Gospodarze wykorzystali prezent i mecz zaczął się od nowa.

W 53 minucie będącego w polu karnym Krzyśka Terleckiego sfaulował obrońca. Zawodnik Mili wpadł na naszego napastnika od tyłu i w ten sposób przeszkodził mu w dojściu do piłki. Rzut karny wykorzystał Maciek Jarosz.

W tej części meczu przewagę mieli zawodnicy LKS Biskupice. Wydawało się że padnie czwarta bramka i zespół wywiezie trzy punkty. Gospodarze przetrwali ten fragment meczu bez straty gola i od 70 minuty do końca zagrali lepiej.

W 70' po stracie piłki zawodnik Mili przeszedł kilku naszych piłkarzy i strzelił mocno w górny róg. Gospodarze przycisnęli. Kilka razy po stałych fragmentach w opałach był Adrian Borowiec.

W 71 minucie za Arka Wronisza wszedł Grzesiek Mazur.

Piłkarze z Biskupic stworzyli dwie groźne akcje po których bramkarz Mili zderzał się z Krzyśkiem Terleckim, a potem z Kamilem Stasickim.

Gol na 4:3 padł po szybkiej akcji gospodarzy lewą stroną, piłkę z bramki wybijał Krzysiek Czułczyński ale nie dał rady.

Goście oddali jeszcze kilka strzałów ale za słabych żeby bramkarz miał z nimi problem. Bardzo dobre zawody rozegrał Maciek Jarosz.

MILA TURKA - LKS BISKUPICE 4:3 (1:2)

1:0 gospodarze (6)
1:1 samobójczy (11) asysta Jarosz
1:2 Terlecki (30) asysta W.Kura
2:2 gospodarze (47)
2:3 Jarosz (52 karny) asysta Terlecki
3:3 gospodarze (71)
4:3 gospodarze (86)

Przy publikacji fragmentów bądź całości powyższego tekstu proszę podawać źródło.