Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Biskupice - Vir Dorohucza 1:4 (0:2)

• autor: phoxx, 2010-06-01 07:52

Vir przejął inicjatywę od początku. Gospodarze wyszli na boisko jak ze związanymi nogami. Gra toczyła się na połowie Biskupic. ...

Skład Biskupic:

Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Ł.Strzelczyka groźnie głową uderzał napastnik Viru. Kilka minut później sytuacja powtórzyła się. Z rzutu wolnego piłkę na długi słupek miękko wrzucił Ł.Strzelczyk, Piotr Kalita jej nie sięgnął a akcję z bliska zamknął Szczepan Łukaszuk. Goście nadal atakowali. Kolejna bramka padła kilka minut później. Piłkę w polu karnym otrzymał Łukaszuk, odwrócił się i mimo obrońcy przed nim i ostrego kąta umieścił ją w siatce.

Gospodarze otrząsnęli się dopiero w drugiej części pierwszej połowy.  Mieli przewagę ale kontaktowa bramka nie padła. Najgroźniej było po stałych fragmentach. Po jednym z nich bramkarz Viru wpadł na swojego obrońcę wypuścił piłkę ale goście zdołali uratować sytuację.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy. Gra toczyła się kilka minut blisko pola karnego gości. W końcu piłkę za krótko wybił Paweł Świder, dośrodkował Piotr Nowak a bramkarza z 10 metrów główką pokonał Grzegorz Krysa.

Kilkanaście minut przewagę mieli gospodarze, potem goście znowu złapali rytm.

W dwóch sytuacjach pojedynki z szybkim Lipcem wygrywał Tomasz Sierpień. Trzecia bramka dla gości padła po kontrze. Piłkę dostał S.Łukaszuk i lekkim technicznym strzałem zza pola karnego pokonał Sierpnia. Mecz był roztrzygnięty.

W międzyczasie za kontuzjowanego L.Waryszaka wszedł rezerwowy, w tej samej koszulce z tym samym numerem. Pod koniec spotkania na boisko wszedł Przemek Krysa, pierwszy raz w rundzie po kontuzji. Zmienił Pawła Łukaszuka.

Wynik spotkania na 1:4 ustalił w 86 minucie A.Lipiec. Była to pierwsza wygrana Viru na boisku w Biskupicach.

Skład Vir Dorohucza: Michoń - P.Świder, R.Waryszak, D.Korneluk - L.Waryszak (K.Korneluk) - Grzegorczyk, Szwajgier, Ł.Strzelczyk, Jaroszyński (46 Wojtal) - S.Łukaszuk, Lipiec

LKS BISKUPICE - VIR DOROHUCZA 1:4 (1:2)

0:1 S.Łukaszuk(10)
0:2 S.Łukaszuk (15)
1:2 G.Krysa (49) asysta Nowak
1:3 S.Łukaszuk (70)
1:4 A.Lipiec (86)