LKS Biskupice - Piotrcovia 3:1 (2:0)

• autor: phoxx, 2010-06-13 19:31

Bardzo zacięty mecz w którym górą byli gospodarze. Strzałem w dziesiątkę było wystawienie w pierwszym składzie Grześka Walachniewicza który mimo że grał pierwszy raz w sezonie zdobył dwie ładne bramki. ...

Skład Biskupic:

Na początku meczu przewagę uzyskali goście. Kilka strzałów obronił Tomek Sierpień. W odpowiedzi na lewej stronie boiska ładną akcję przeprowadził Grzesiek Mazur.

Mimo początkowej przewagi gości na prowadzenie wyszli gospodarze. Dokładną piłkę w pole karne zagrał Krzysiek Terlecki, Grzesiek Walachniewicz przyjął i uderzył mocno i precyzyjnie w długi róg.

Kilka minut później tuż nad poprzeczką uderzył Krzysiek Terlecki. Goście starali doprowadzić do wyrównania. Po rzucie rożnym obrońcy wybijali piłkę z bramki. Zawodnik Piotrcovii mógł dobić ale z najbliższej odległości strzelił nad poprzeczką. Kilka razy napastnicy gości uciekali obronie i Tomek Sierpień w ostatniej chwili ratował sytuację.

Zawodnik gości zza pola karnego po wyjściu naszego bramkarza strzelał do pustej bramki, ale zbyt lekko. Obrońcy zdążyli wrócić i wybić z bramki. W kolejnej akcji napastnik gości wszedł w pole karne ale został zablokowany przez Piotrka Kalitę. Goście domagali się rzutu karnego, sędzia pokazał żółtą kartkę za symulowanie.

Zbliżała się przerwa, goście "wystrzelali się", drugą podobną piłkę do Grześka Walachniewicza zagrał ponownie Terlecki. Przyjęcie mocny strzał i gol! Grzesiek zachował się niczym rasowy snajper - dwa strzały i dwa razy bramkarz nie miał nic do powiedzenia.

Na przerwę gospodarze schodzili w lepszych humorach. Na drugą połowę piłkarze Biskupic wyszli w dziesięciu, kłopoty z obuwiem miał Piotr Nowak. Po kilku minutach dołączył do kolegów.

Po dwójkowej akcji napastników Grzesiek Walachniewicz uderzył z powietrza mocno i tym razem minimalnie niecelnie. Hattrick był bardzo blisko. Kolejną akcję napastników przerwał wychodzący bramkarz, piłka spadała na nogę Krzyśka Terleckiego, bramka była pusta ale sytuacja trudna do wykorzystania.

Po kontrze w polu karnym znów znalazł się Walachniewicz jednak kąt był ostry, trudno było strzelić celnie. Sędzia odgwizdał rzut rożny. Piłkę dobrze dośrodkował Maciek Jarosz, Piotrek Nowak zawisł wysoko w powietrzu i uderzył głową prosto do siatki! Obuwie miał uszkodzone więc trafił z główki.

Po bramce na 3:0 nastąpiło rozluźnienie, goście wykorzystali to od razu zdobywając gola na 3:1. Strzał z pierwszej piłki był nie do obrony.

Do końca meczu zostało jeszcze sporo czasu. Sporą przewagę osiągnęli goście. Tomek Sierpień obronił kilka trudnych strzałów. Po rożnym piłka trafiła w słupek, raz z bramki wybijał piłkę Krzysiek Czułczyński. Kolejny raz sytuację uratował Paweł Łukaszuk. Gospodarze odpowiedzieli kontrą, Krzysiek Terlecki był sam na sam ale strzelił niecelnie. Po dośrodkowaniu Czułczyńskiego do przewrotki złożył się "Dynia", efektownie ale nieskutecznie.

Goście grali do końca ale wynik nie uległ już zmianie.

LKS BISKUPICE - PIOTRCOVIA PIOTRKÓW 3:1 (2:0)
1:0 Walachniewicz (10) as. Terlecki
2:0 Walachniewicz (45) as. Terlecki
3:0 Nowak (60) as. Jarosz
3:1 Goście (61)

autor: ~anonim 2010-06-14 10:57:41

avatar Jest napastnik, to i są wyniki :)

autor: ~anonim 2010-06-14 11:07:02

avatar napastnicy sa dynia zaczal podawac i sa efekty

autor: ~anonim 2010-06-14 11:08:39

avatar a jak fus tyle razy dupewam rztowal nic nie napiosales najlepszy zawodnik na boisku

autor: ~anonim 2010-06-14 13:28:19

avatar Maciek też dobrze grał.

autor: ~anonim 2010-06-14 22:52:30

avatar w tym meczu każdy dobrze grał nikt nóg nieodstawial i walczył do końca

autor: ~anonim 2010-06-15 16:24:47

avatar w czwartek o 18.00 trening ostatni w tym sezonie