Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Biskupice - Avenir II 1:0 (0:0)

• autor: phoxx, 2010-06-28 10:29

Goście mimo niskiej pozycji w tabeli wygrali wysoko trzy ostatnie mecze i przyjechali do Biskupic po wygraną. W porównaniu z ostatnim meczem zespół z Jabłonnej miał prawie w całości zmienioną kadrę. ...

Skład Biskupic:

Mecz odbywał się przy padającym deszczu. W pierwszej połowie przewagę posiadali piłkarze z Jabłonnej. Mimo kilku sytuacji czyste konto do przerwy zachował Tomasz Sierpień. Gospodarze mieli w pierwszej połowie właściwie jedną okazję. Z prawej strony dośrodkował Piotr Nowak, Kamil Stasicki ubiegł bramkarza ale skierował piłkę nad poprzeczką.

Druga część rozpoczęła się od ataków gości. Po rzucie rożnym piłkę z linii wybił Krzysztof Czułczyński. Stopniowo gra wyrównała się i inicjatywę przejęli gracze Biskupic. Groźny strzał oddał Terlecki, później był sam na sam z bramkarzem ale źle przyjął piłkę i nic z tej akcji nie wyszło.

W 70 minucie "Dynię" zastąpił Paweł Łukaszuk który wszedł do obrony a Grzesiek Mazur przeniósł się do ataku. Roszada była udana, w pierwszej akcji Grzesiek zagrał kapitalną prostopadłą piłkę za linię obrony do Maćka Jarosza który w pełnym biegu z pierwszej piłki strzelił do siatki.

Gospodarze umiejętnie bronili się i wynik nie uległ zmianie. Rezultat mógł jeszcze podwyższyć szczupakiem Łukasz Fidecki, ale nie doszedł do piłki.

LKS BISKUPICE - AVENIR II JABŁONNA 1:0 (0:0)
1:0 M.Jarosz (71) asysta. G.Mazur