Aktualności

LKS Biskupice - Victoria 3:2 (2:0)

• autor: phoxx, 2010-09-21 07:50

Po emocjonującym meczu gospodarze odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. ...

Na początku meczu sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Suryś. Asystował Krzysiek Czułczyński. Na 2-0 po podaniu Patryka Misiaka podwyższył Hanc. Goście po tej bramce nie wykorzystali sytuacji sam na sam. Jeszcze w pierwszej połowie mogło być 3-0. Obrońca Rybczewic sfaulował wbiegającego w pole karne Darka Surysia. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Łukasz Fidecki ale przeniósł ją nad poprzeczką.

Goście na początku drugiej połowy połowy uzyskali bramkę kontaktową po dośrodkowaniu z wolnego i celnej główce. Piłkarze Biskupic odpowiedzieli na to zespołową akcją ze środka, sam na sam z bramkarzem wyszedł Kamil Stasicki, obrońca sfaulował go z tyłu otrzymując za to żółtą kartkę. Rzut karny pewnie wykonał Piotr Nowak.

Przewagę mieli piłkarze Biskupic ale więcej bramek po stronie zielonych nie padło. Goście mieli jeszcze trzy sytuacje do zdobycia bramki. Przy pierwszej piłkę lecącą do siatki z linii wybił Bartek Lipa narażając się przy tym na kontuzję - był blisko słupka. Potem nie wykorzystali okazji sam na sam z Krzyśkiem Terleckim, ale jednak pod koniec meczu udało im się pokonać naszego bramkarza

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2

LKS Biskupice - Victoria Rybczewice 3:2 (2:0)

1:0 Suryś (9) asysta Czułczyński
2:0 Hanc (17) asysta P.Misiak
2:1 Goście (49
3:1 Nowak (56karny) asysta Stasicki
3:2 Goście (88)

LKS Biskupice: Terlecki - Nowak, Lipa, Kalita(65 T.Jarosz), Baltyn - Ł.Fidecki (57 P.Krysa), Czułczyński, Stasicki, Hanc - P.Misiak, Suryś