Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Biskupice - Oleśnia 0:2 (0:0)

• autor: phoxx, 2010-09-26 17:57

W dzisiejszym meczu piłkarze gospodarzy przegrali z Oleśnią Oleśniki 0:2. Najlepszym piłkarzem na boisku był Krzysztof Terlecki. Nasz bramkarz bronił w wielu beznadziejnych sytuacjach.

Skład: Terlecki - Nowak, Kalita, Łukaszuk - T.Jarosz - Bednarczyk (46 Świeca, 75 Kostecki), G.Krysa, Stasicki, Mirosław Futa - Misiak, Mazur

W pierwszej drużynie debiutowali Mateusz Bednarczyk, Krzysztof Kostecki, Mirosław Futa i Albert Świeca.

Gospodarze grali lepiej w pierwszej części meczu. Gra toczyła się praktycznie cały czas na połowie gości. Na początku dużo zamieszania w szeregach obronnych Oleśni powodował Mirosław Futa. Kilka razy udanie dryblował piłkarzy z Oleśnik.

Najlepsza sytuacja dla Biskupic to rzut karny. Po podaniu Nowaka obrońcy uciekł Patryk Misiak, wszedł w pole karne i został sfaulowany. Do piłki podszedł Kamil Stasicki ale nie trafił w bramkę. Po chwili w dobrej sytuacji znalazł się Misiak ale spudłował. Oprócz tych akcji było kilka strzałów zza pola karnego.

Gospodarze po podaniu od naszego obrońcy mieli 100% okazję na gola. Wszyscy stanęli i patrzyli jak Krzysiek Terlecki nie daje się pokonać. Był tylko rzut rożny.

Druga połowa to przewaga Oleśnik, naszym piłkarzom zabrakło sił na cały mecz. Już na początku "Dynia" musiał bronić w sytuacji sam na sam. Później zawodnik Oleśni uderzył z woleja w słupek. W następnej sytuacji jeden na jeden górą był Terlecki. Kiedy obronił gdy znalazło się przed nim trzech piłkarzy gości wydawało się że dziś nikt go nie pokona. Goście znów doszli do sytuacji jeden na jeden z bramkarzem. Dynia obronił ale po zamieszaniu piłka wróciła ponownie do napastnika, ten strzelił od razu nie dając naszemu bramkarzowi wiele czasu na reakcję. 0-1.

Druga bramka padła po kiksie w polu karnym. Wprowadzony wcześniej zawodnik strzelił z bliska mocno w górny róg bramki.

LKS Biskupice - Oleśnia 0-2 (0-0)

0-1 goście (68)
0-2 goście (80)