Czy wybierasz się na mecze LKS Biskupice rozgrywane u siebie ?

statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Biskupice - Piotrcovia 0:5 (0:4)

• autor: phoxx, 2010-10-10 17:46

Gospodarze zagrali w tym meczu siedmioma młodzieżowcami. W pierwszych dwudziestu minutach cztery gole zdobyli goście. ...

Do przerwy nie zagroziliśmy bramce Piotrcovii, aczkolwiek bramkarz gości musiał zostać zmieniony po zderzeniu z Dariuszem Chudzikiem.

W drugiej połowie z bramki w pole przeszedł Krzysztof Terlecki. Było kilka sytuacji aby zdobyć chociaż jedną bramkę. Czystą okazję miał Misiak ale przestrzelił, swoją sytuację miał Dynia, niewiele zabrakło. Dwa razy do piłki dochodził Mirosław Futa ale zamiast podawać -  tradycyjnie chciał sam przejść całą obronę gości, co zawsze kończyło się stratą na trzecim lub następnym rywalu. Dobry mecz rozegrał Mateusz Bednarczyk.

Goście dwa razy ostrzelali słupki naszej bramki, i raz udało im się strzelić gola.

Skład Biskupic: Terlecki - Kostecki (46 Jarosz), Łukaszuk, Mazur, Świeca - Bednarczyk, Stasicki, Mir. Futa, Hanc - Misiak, Chudzik

0:1 goście (4)
0:2 goście (7)
0:3 goście (16)
0:4 goście (22)
0:5 goście (80)